Kuriér Bratislava | go4 CITY

City-kuriérske služby nazývané aj mestský kuriér alebo city courier services, prípadne messenger, messenger services či rush, poskytujeme aktuálne v meste BRATISLAVA.

Kuriér zásielku vyzdvihne a v objednanom čase aj doručí na území mesta. Nedochádza k zbytočnému prekladaniu. Zásielka je doručená v najkratšom možnom čase s prihliadnutím na aktuálnu dopravnú situáciu. Zásielky môžete objednať telefonicky v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod. alebo prostredníctvom zákazníckej zóny. Disponujeme veľkými dodávkovými vozidlami (nákladný priestor 15m3, 5 europaliet), pickup-y (1-2 europalety), osobné automobily, ale aj cestné bicykle, elektrobicykle a nákladné bicykle (pre zásielky do 200 kg, objemovo 1 europaleta).

Doručovanie expresných zásielok v rámci mesta ponúkame do 1 hodiny alebo do 2 hodín od objednania. Pre zmluvných zákazníkov ponúkame aj doručovanie do pol hodiny.

Poskytujeme aj množstvo doplnkových služieb:

  • Overenenie totožnosti príjemcu
  • SMS alebo mailové potvrdenie o prevzatí
  • Dobierka (inkasovanie platby v hovotosti alebo platobnou kartou)
  • Ručná nakládka alebo vykládka tovaru
  • Výhradne pre zmluvných zákazníkov poskytujeme aj služby večerného kuriéra (v pracovných dňoch 17:00 – 8:00 hod.) alebo non-stop servis.
    Poznámka: túto službu je nutné objednať počas pracovnej doby dispečingu v pracovných dňoch 8:00 – 16:30 hod.

Zabezpečíme aj cenovo výhodné pravidelné alebo nepravidelné rozvozy zásielok na území mesta podľa vašich požiadaviek.

Cenník go4 CITY BA

Cenník go4 CITY BA vianočné rozvozy 2019

mapa-kurier