Kuriér zahraničie | go4 INTERNATIONAL

[:sk]Zásielky do celého sveta a zo sveta môžete poslať s prioritou času alebo peňazí. Za 10 rokov spolupráce a cenných skúseností s nadnárodnými kuriérskymi službami vieme, kde sú ich silné i slabé stránky. Záleží nám na vašej spokojnosti, preto zohľadníme vaše priority a vyberieme vám najlepšiu a najvýhodnejšiu alternatívu.

DORUČENIE NASLEDUJÚCI DEŇ ZAHRANIČIE | NEXT DAY EU & WORLD

Doručovanie zásielky kdekoľvek v EÚ a ostatnom svete už aj nasledujúci deň od vyzdvihnutia. Vybrané destinácie je možní doručiť nasledujúci pracovný deň aj do 12:00 hod. Službu je možné objednať ako expresnú leteckú prepravu (EXPRES) alebo ekonomickú pozemnú prepravu (ECONOMY) s dlhšími časmi doručenia. Objednať službu je v Bratislave možné do 15:00 hod. s prevzatím zásielky najneskôr 16:00 hod. Pri výbere optimálnej prepravy pri každej zahraničnej zásielke spolupracujeme s takmer všetkými významnými nadnárodnými kuriérskymi spoločnosťami. Vďaka tejto dlhoročnej spolupráci a výrazným objemovým finančným zvýhodneniam, vieme nájsť pre vašu zásielku vždy tú najlepšiu, najbezpečnejšiu a najlacnejšiu cestu do celého sveta. Samozrejmosťou je aj nadštandardná starostlivosť a poradenstvo pre všetkých našich zákazníkov.

Cenník go4 INTERNATIONAL (pdf)

OSOBNÝ KURIÉR | go4 SAME DAY EU

Doručovanie zásielky s okamžitým doručením kdekoľvek v EÚ. Garantujeme prevzatie zásielky osobným kuriérom do 60 min. od objednania. Čas doručenia je závislý od miesta doručenia, poveternostných a dopravných podmienok.

O presných doručovacích časoch a ostatných podmienkach prepravy sa informujte na našom dispečingu alebo v zákazníckej zóne.[:en]

[:]