Kuriér Slovensko | go4 DOMESTIC

DORUČENIE NASLEDUJÚCI DEŇ | go4 NEXT DAY SK

Doručovanie zásielok z Bratislavy kdekoľvek na Slovensku s predpokladaným doručením nasledujúci pracovný deň od vyzdvihnutia (služba je nazývaná aj zbernou službou). Službu je možné v Bratislave objednať do 15:00 hod. s prevzatím zásielky najneskôr 16:00 hod. (export). Import na území Slovenska zabezpečujeme do 24-48 hodín (1 až 2 pracovných dní, v zásislosti od mesta vyzdvihovania). Samozrejme zabezpečíme aj osobitný rozvoz zásielok alebo prepravu paletového tovaru podľa vašich individuálnych požiadaviek.

Upozornenie: Overte si prosím, či váš dodávateľ podniká v súlade so zákonom. V zmysle zákona č. 324/2011 Z.z. o poštových službách smie túto službu poskytovať len registrovaný poštový podnik. GO4, s.r.o. je registrovaný poštový podnik.
Register poštových podnikov podľa zákona č. 324/2011 Z.z

OSOBNÝ KURIÉR | go4 SAME DAY SK

Ide o zásielky s priamym doručením kdekoľvek na Slovensku (osobný kuriér). Garantujeme prevzatie zásielky do 60 min. od objednania. Čas doručenia je závislý od miesta doručenia, poveternostných a dopravných podmienok.
K tejto službe vieme ponúknuť množstvo doplnkových služieb v závislosti od povahy zásielky (SecureCase, IsotermicBox, Dokumenty späť).